İddaa programı, iddaa bülteni, iddaa listesi, son iddaa programı, yeni iddaa programı
 

14-02-2016 - 15-02-2016 - 16-02-2016 - 17-02-2016 tarihlerine ait iddaa bültenlerini, iddaa oran ve kodları ile birlikte alt tarafta görebilirsiniz. İddaa bültenleri pazartesi ve perşembe akşamları açıklandığından, ilgili günlerde programın eklenmesi biraz gecikebilir.

14-02-2016 - 15-02-2016 - 16-02-2016 - 17-02-2016 iddaa listesi



14 Şubat Pazar 2016
13:00
Real Sociedad - Granada
3 İS1
1.50 3.30 4.30 1.55 1.80
13:00
Cordoba - Real Zaragoza
4 İS2
1.90 2.90 3.00 1.50 1.85
13:00
Hatayspor - Bayrampaşa
4 S2-B
1.85 3.20 2.50
13:00
Arsinspor - Tekirdağspor
4 S3-1
1.65 3.10 2.65
13:00
Birlik Nakliyat Düzyurtspor - Zonguldak Kömür.
4 S3-1
1.85 3.10 2.25
13:00
BŞB Erzurumspor - Gölbaşıspor
4 S3-1
1.30 3.30 4.30
13:00
Kırıkhanspor - Düzcespor
4 S3-1
1.80 3.20 2.30
13:30
Milan - Genoa
3 İTA
1.50 3.20 4.60 1.65 1.70
13:30
Gaziantepspor - Akhisar Bld.Spor
3 SSL
2.20 3.20 2.30 1.75 1.60
13:30
Groningen - Ajax
3 HOL
3.60 3.30 1.60 1.70 1.65
13:30
Konya Anadolu Selçukspor - Nazilli Bld.
4 S2-B
2.15 3.20 2.10
13:30
Bandırmaspor - Orduspor
4 S2-B
1.25 3.60 5.80
13:30
Bugsaşspor - Pazarspor
4 S2-B
1.25 3.60 5.80
13:30
Fethiyespor - Alpedo Kahramanmaraşspor
4 S2-B
1.75 3.20 2.70
13:30
İstanbulspor - Hacettepe
4 S2-B
1.65 3.20 3.00
13:30
Kırklarelispor - Anadolu Üsküdar
4 S2-B
1.30 3.50 5.00
13:30
Sarıyer - Menemen Bld.Spor
4 S2-B
1.80 3.20 2.60
13:30
Ümraniyespor - Pendikspor
4 S2-B
1.45 3.20 4.00
13:30
Medicana Sivasspor - Çaykur Rizespor
3 SSL
2.00 3.50 2.50 1.65 1.70
13:30
Altay - Yeşil Bursa
4 S3-1
1.75 3.20 2.35
13:30
Bursa Nilüferspor - Erzin Belediyespor
4 S3-1
1.75 3.20 2.35
13:30
Maltepespor - Kozan Belediyespor
4 S3-1
1.70 3.30 2.40
13:30
Tire 1922 Spor - Turgutluspor
4 S3-1
1.25 3.50 4.60
13:30
Balıkesirspor - Vartaş Elazığspor
3 TP1L
1.95 3.20 2.65 1.70 1.65
13:30
Şanlıurfaspor - Samsunspor
3 TP1L
2.00 3.20 2.55 1.70 1.65
14:00
Arsenal - Leicester City
1 İNP
1.60 3.30 3.60 1.75 1.60
14:00
CS U Craiova - Petrolul Ploiesti
4 ROM
1.85 2.90 3.20 1.40 2.05
14:30
Eintracht Braunschweig - Arminia Bielefeld
3 AL2
1.85 3.10 3.00 1.45 1.95
14:30
Freiburg - Fortuna Düsseldorf
3 AL2
1.55 3.30 4.00 1.65 1.70
14:30
Union Berlin - 1860 Münih
3 AL2
1.85 3.10 3.00 1.60 1.75
15:00
Lyon - Caen
3 FR1
1.35 3.60 5.50 1.70 1.65
15:00
São Bento - São Bernardo
4 BRPL
2.20 2.80 2.60
15:00
Mlada Boleslav - Banik Ostrava
4 ÇEK
1.10 5.50 10.00 1.50 1.85
15:00
Erzgebirge Aue - Würzburger Kickers
4 AL3
2.00 2.90 2.80 1.10 3.40
15:00
Dynamo Dresden - Werder Bremen II
4 AL3
1.30 3.75 6.25 1.30 2.30
15:00
Pas Giannina - Panathinaikos
4 YUN
3.10 3.00 1.85 1.40 2.05
15:30
Oostende - Club Brugge
3 BEL
2.90 3.20 1.85 1.85 1.50
15:30
Excelsior - Ado Den Haag
3 HOL
2.50 2.90 2.20 1.70 1.65
15:30
Zwolle - Feyenoord
3 HOL
2.90 3.30 1.80 1.95 1.45
16:00
Palermo - Torino
3 İTA
2.50 2.90 2.20 1.50 1.85
16:00
Sampdoria - Atalanta
3 İTA
1.95 2.90 2.90 1.50 1.85
16:00
Udinese - Bologna
3 İTA
1.95 2.90 2.90 1.45 1.95
16:00
Eskişehirspor - Antalyaspor
3 SSL
2.10 3.20 2.40 1.75 1.60
16:00
Inter Zaprešic - RNK Split
4 HIR
2.50 2.70 2.30 1.35 2.15
16:00
Giresunspor - Göztepe
3 TP1L
2.10 3.20 2.40 1.70 1.65
16:05
Aston Villa - Liverpool
3 İNP
3.50 3.10 1.70 1.50 1.85
16:30
Hamburger SV - M'gladbach
3 AL1
2.90 3.00 1.90 1.80 1.55
16:30
Lech Poznan - Termalica BB Nieciecza
4 POL
1.35 3.60 5.50 1.15 3.00
16:30
ACS Poli Timişoara - FC Voluntari
4 ROM
1.85 2.90 3.20 1.50 1.85
17:00
Sevilla - Las Palmas
3 İS1
1.20 4.30 8.00 1.95 1.45
17:00
Slovacko - Viktoria Plzen
4 ÇEK
4.60 3.75 1.40 1.35 2.15
17:00
Grasshopper - Basel
4 İSV
2.80 3.20 1.90 2.05 1.40
17:00
Luzern - Zurich
4 İSV
1.65 3.30 3.40 1.85 1.50
17:15
Kallonis - Panionios
4 YUN
2.80 2.90 2.00 1.35 2.15
17:15
Panetolikos - Levadiakos
4 YUN
1.70 3.00 3.60 1.45 1.95
17:30
Austria Wien - Rapid Wien
4 AVU
2.20 2.90 2.50 1.70 1.65
17:45
NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
3 HOL
4.30 3.60 1.45 1.85 1.50
18:00
Saint Etienne - Monaco
3 FR1
2.20 2.70 2.70 1.45 1.95
18:00
NK Zagreb - Dinamo Zagreb
4 HIR
10.00 5.50 1.10 1.95 1.45
18:00
Arouca - União Madeira
3 POR
1.60 3.20 3.75 1.45 1.95
18:00
Estoril - Tondela
3 POR
1.65 3.20 3.60 1.50 1.85
18:00
Huesca - Girona
4 İS2
2.10 2.70 2.80 1.40 2.05
18:00
Leganes - Osasuna
4 İS2
1.80 3.00 3.20 1.45 1.95
18:00
Llagostera - Albacete
4 İS2
2.20 2.80 2.60 1.50 1.85
18:00
Real Oviedo - Tenerife
4 İS2
1.90 2.90 3.00 1.40 2.05
18:00
Adana Demirspor - 1461 Trabzon
3 TP1L
1.45 3.20 5.50 1.80 1.55
18:15
Manchester City - Tottenham Hotspur
3 İNP
1.75 3.10 3.30 1.95 1.45
18:30
Augsburg - Bayern Münih
3 AL1
9.00 4.75 1.15 1.95 1.45
18:30
Augsburg - Bayern Münih
3 AL1
1.90 3.75 2.45
18:30
Spezia - Livorno
4 İTB
1.85 2.90 3.20 1.40 2.05
19:00
Medipol Başakşehir - Beşiktaş
3 SSL
2.80 3.30 1.85 1.80 1.55
19:00
Westerlo - Standard Liege
3 BEL
3.20 3.20 1.75 1.80 1.55
19:00
Legia Varşova - Jagiellonia Bialystok
4 POL
1.30 3.75 6.25 1.25 2.50
19:00
Boavista - Academica
3 POR
1.80 2.90 3.30 1.40 2.05
19:00
Dinamo Bükreş - Botosani
4 ROM
1.85 3.00 3.10 1.60 1.75
19:15
Eibar - Levante
3 İS1
1.60 3.20 3.75 1.50 1.85
19:15
Getafe - Atletico Madrid
3 İS1
5.50 3.30 1.40 1.40 2.05
19:30
PAOK - Iraklis
4 YUN
1.25 3.75 8.00 1.50 1.85
20:00
Agua Santa - Capivariano
4 BRPL
2.00 2.90 2.80
20:00
CD Guadalajara - Leon
4 MEK
2.00 2.90 2.80 1.65 1.70
20:15
Numancia - Mallorca
4 İS2
2.00 2.80 2.90 1.50 1.85
20:30
Union Comercio - Alianza Lima
4 PER
2.10 2.90 2.60 1.45 1.95
21:00
Sint Truiden - KV Mechelen
3 BEL
2.20 2.90 2.50 1.75 1.60
21:00
Corinthians - Sao Paulo
4 BRPL
2.10 2.90 2.60
21:00
La Equidad - Deportivo Cali
4 KOL
2.30 3.00 2.30
21:15
Maritimo - Braga
3 POR
3.50 3.10 1.70 1.55 1.80
21:30
Barcelona - Celta Vigo
3 İS1
1.45 4.75 3.40
21:45
Fiorentina - Inter
3 İTA
1.95 3.00 2.80 1.60 1.75
22:00
Nice - Marsilya
3 FR1
2.50 2.70 2.30 1.60 1.75
22:00
Lanus - Defensa y Justicia
3 ARJ
1.65 3.10 3.75 1.35 2.15
22:00
Rosario Central - Newells Old Boys
3 ARJ
1.75 2.90 3.50 1.40 2.05
22:00
Colo Colo - Antofagasta
4 ŞİL
1.25 4.00 7.00 2.05 1.40
23:00
Chico - Alianza Petrolera
4 KOL
1.60 3.20 3.75
23:00
Universitario - Defensor La Bocana
4 PER
1.20 4.50 6.50 1.80 1.55
23:30
Mogi Mirim - XV de Piracicaba
4 BRPL
2.20 2.90 2.50
23:30
Ponte Preta - Botafogo-SP
4 BRPL
1.70 3.10 3.50
15 Şubat Pazartesi 2016
00:00
Gimnasia La Plata - Patronato
3 ARJ
1.65 3.10 3.75 1.35 2.15
00:00
Envigado - Independiente Medellin
4 KOL
2.60 2.80 2.20
00:00
Deportivo Capiata - Sol de America
4 PAR
1.90 3.00 2.90
00:15
Boca Juniors - Atletico Tucuman
3 ARJ
1.30 3.75 6.25 1.30 2.30
00:30
Huachipato - Santiago Wanderers
4 ŞİL
2.10 2.90 2.60 1.80 1.55
00:30
Nacional Asuncion - Libertad
4 PAR
3.00 3.10 1.85
01:00
Junior - Patriotas
4 KOL
1.20 4.30 8.00
01:00
Sportivo Luqueno - Guarani Asuncion
4 PAR
2.10 2.90 2.60
01:15
San Martin - Real Atletico Garcilaso
4 PER
1.65 3.20 3.60 1.55 1.80
02:15
Belgrano - River Plate
3 ARJ
3.20 2.90 1.85 1.40 2.05
03:00
San Marcos De Arica - O'Higgins
4 ŞİL
2.50 2.90 2.20 1.70 1.65
03:00
Bucaramanga - Independiente Santa Fe
4 KOL
1.75 3.00 3.40
03:00
Pachuca - Puebla
4 MEK
1.50 3.30 4.30 1.70 1.65
03:30
Juan Aurich - Sport Huancayo
4 PER
1.40 3.50 5.00 1.65 1.70
15:00
İnter Turku - HIFK
4 FİLK
1.70 3.20 3.30 1.75 1.60
19:00
Pogon Szczecin - Korona Kielce
4 POL
1.65 3.20 3.60 1.10 3.40
19:00
Karşıyaka - Boluspor
3 TP1L
2.55 3.20 2.00 1.70 1.65
19:30
Xanthi - Asteras Tripolis
4 YUN
1.90 2.90 3.00 1.35 2.15
20:00
Trabzonspor - Kayserispor
3 SSL
1.65 3.20 3.50 1.70 1.65
20:30
Concordia Chiajna - Steaua Bükreş
4 ROM
5.50 3.60 1.35 1.70 1.65
21:00
Den Bosch - Achilles '29
4 HOL2
1.50 3.60 4.00 1.35 2.15
21:00
Emmen - Nac Breda
4 HOL2
3.50 3.40 1.60 1.35 2.15
21:00
FC Eindhoven - FC Oss
4 HOL2
1.50 3.60 4.00 1.35 2.15
21:00
Fortuna Sittard - Telstar
4 HOL2
2.60 3.20 2.00 1.35 2.15
21:00
Ajax II - Go Ahead Eagles
4 HOL2
2.50 3.10 2.10 1.35 2.15
21:00
Maastricht - Almere City
4 HOL2
1.60 3.40 3.50 1.40 2.05
21:00
Sparta Rotterdam - PSV II
4 HOL2
1.15 5.50 7.00 1.50 1.85
21:00
Volendam - Helmond Sport
4 HOL2
1.70 3.30 3.20 1.35 2.15
21:00
VVV Venlo - FC Dordrecht
4 HOL2
1.50 3.60 4.00 1.35 2.15
21:15
Nürnberg - VfL Bochum
3 AL2
2.00 3.00 2.70 1.70 1.65
21:30
Lens - Valenciennes
4 FR2
1.45 3.40 4.60 1.35 2.15
21:30
Brescia - Ascoli
4 İTB
1.60 3.20 3.75 1.55 1.80
21:45
Leeds United - Middlesbrough
3 İNCL
3.10 3.00 1.85 1.40 2.05
21:45
Inverness Ct - Aberdeen
3 İKP
3.30 3.10 1.75 1.55 1.80
22:00
Rio Ave - Pacos Ferreira
3 POR
1.80 3.00 3.20 1.50 1.85
22:30
Universidad Tecnica Cajamarca - Deportivo Municipal
4 PER
1.70 3.10 3.50 1.60 1.75
16 Şubat Salı 2016
01:00
Audax Italiano - Unión La Calera
4 ŞİL
1.55 3.30 4.00 1.85 1.50


İddaa programı - İddaa bülteni

14 Şubat 2016 Pazar iddaa programı, 15 Şubat 2016 Pazartesi iddaa programı, 16 Şubat 2016 Salı iddaa listesi, ve 17 Şubat 2016 Çarşamba bültenine üst taraftan ulaşabilirsiniz. İddaa programında yer alan maçlara ait oranlar sürekli güncel tutulmaktadır.